Služby Říčany u Prahy a okolí Obchody levně.jpg
Bytový architekt Obchody levně.png
Hodinový manžel.png
Malíři pokojů.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Mytí oken  Obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Služby a řemesla Obchody levně.png
Vyklízení obchody  levně.png
Výkopové práce Obchody levně.png
Zahradnické služby.png

Zámečnické práce Říčany u Prahy a okolí

Služby Říčany u Prahy a okolí Obchody levně.jpg

Zámečnické práce Říčany u Prahy a okolí Obchody levně

Zámečnické práce Říčany u Prahy a okolí.jpg
Zámečnické práce Říčany u Prahy a okolí Obchody levně  Rovněž se orientujeme i na běžnou zámečnickou výrobu. Zámečnické práce Říčany u Prahy a okolí Obchody levně Jedná se zejména o výrobu a montáž ocelových konstrukcí, mříží do oken a dveří, vrat a vratových dílů, garážových vrat, branek a oplocení, zátarasů, schodišť a schodů a schodišťových zábradlí, regálů a poliček, stojanů, držáků, nosníků, kontejnerů, ramp, zastřešení, kovových stříšek a přístřešků, reklamních poutačů, laviček a mnoho jiného. Zámečnické práce a montážní práce nejčastěji provádíme za pomoci různých svařovacích metod.Zámečnické práce Říčany u Prahy a okolí Obchody levně
Stručný výběr běžných zámečnických prací

SCHODY z různých materiálů (nejčastěji ocel a nerez). Nejčastější provedení vyhotovíme pomocí různých roštů, i atypických rozměrů nebo pomocí plechů.

ZÁBRADLÍ nejčastěji vyrábíme standardní ocelové, na které může být nanesen zinek, komaxit nebo nátěr. Rovněž provádíme výrobu i zábradlí nerezového.

MŘÍŽE na OKNA, dveře nebo balkóny vyrobíme zcela dle Vašeho návrhu nebo na základě dohody.

PLOTY dodáváme včetně výroby a montáže sloupků. Ploty mohou být jak nerezové, tak ocelové, které jsou doplněny o povrchovou úpravu: zinkování, komaxit a různé nátěry. Často využíváme při výrobě plotů různých kovaných prvků, které sami volíme a nebo je možné nechat volbu na přání zákazníka dle domluveného výběru.

DVEŘE A VRATA vyrábíme nejčastěji z oceli, na přání zákazníka může být i nerezový materiál. Vrata mohou být elektrická, která umožňují zákazníkovi snadné ovládání na dálku nebo manuální. U všech typů vrat se používají různé technologické úpravy, které ochraňují povrch vrat. Jedná se zejména o zinkování, komaxit či jiné nátěry.
Obchody levně.png
Služby a řemesla Obchody levně.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one