Služby Říčany u Prahy a okolí Obchody levně.jpg
Bytový architekt Obchody levně.png
Hodinový manžel.png
Malíři pokojů.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Mytí oken  Obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Služby a řemesla Obchody levně.png
Vyklízení obchody  levně.png
Výkopové práce Obchody levně.png
Zahradnické služby.png

Kuchyně na míru Říčany u Prahy

Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí Obchody levně.jpg

Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí Obchody levně

Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí.jpg
Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí Obchody levně  Kuchyně na míru je dominantním kusem nábytku každé kuchyně – je v zásadě nepřehlédnutelná a často i nenahraditelná. Je tím, co na první pohled upoutá každého návštěvníka, ale zároveň pro Vás vytváří prostor, ve kterém se VY musíte dobře cítit a ve kterém se Vám bude příjemně pracovat. Námi vyráběné Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí splňují veškeré požadavky kladené na moderní kuchyně. Zákazník má možnost vytvořit si kuchyňskou linku dle vlastní fantazie Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí. Nepřeberné množství barevných kombinací a provedení Vám nabízí vytvořit opravdu originální interiér. Samozřejmostí je kompletní dodávka kuchyně včetně montáže. Rádi Vám poradíme s řešením právě toho Vašeho interiéru – Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí od nás bude opravdovým srdcem Vašeho domova
Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí Obchody levně vyrábíme ve vlastním objektu s použitím moderních technologií v rozsáhlé řadě prvků, která svou variabilitou, funkčností a cenou uspokojí i náročného zákazníka Kuchyně na míru Říčany u Prahy a okolí. Splňuje veškeré požadavky kladené na moderní kuchyně. Kuchyňské linky se vyrábí ve čtyřech variantách, které se liší provedením čelních ploch:
BASIC – dřevotřísková oboustranná laminovaná deska, tl.18mm, použitá na korpus a čelní plochy (dvířka) jsou vyrobeny ze stejného materiálu, olepená 2 mm ABS hranou v barvě dvířek, případně v jiné barvě pro ozvláštnění a spojení barev. Dvířka jsou v hladkém provedení bez možnosti profilování, je možné vyrábět rámy pro sklo. Mnohdy je výhodnější zvolit tuto variantu dvířek oproti dražším a ušetřené peníze investovat do vnitřního vybavení. Přesto kuchyň neztratí na kráse, ale získá na praktičnosti.

MDF + FOLIE čelní plochy jsou vyrobeny z MDF (jemnopilinová deska), na kterou je tlakem a teplem aplikována PVC folie. Výběr dvířek je možný z několika desítek tvarů a z více jak stovky folií. Folie jsou i ve vysokém lesku.
LAK - čelní plochy jsou vyrobeny z MDF desky ozdobně frézované a nalakované vysoce odolným polyuretanovým lakem. Lak je aplikován v 7-mi vrstvách. Kuchyně vyrobené touto technologií splňují požadavky na luxusní vzhled.

DÝHA, MASIV – čelní plochy jsou vyrobeny z masivních, případně dýhovaných dvířek. Dýha je tenká vrstva dřeva nalisovaná na DTD desce a přelakovaná matnými laky, nebo laky s vysokým leskem. Dýha je oblíbený materiál pro svůj přírodní vzhled. Také je možné např. dýhovaná dvířka kombinovat s lesklými, ve stejném tvarovém provedení, pro vznik neobvyklé kombinace. Masivní dvířka jsou vyráběna z přírodního dřeva, v některých případech jsou výplně dýhované, rámeček pak z masivu.
Kuchyně na míru Říčany u Prahy  Široká nabídka prvků umožňuje zákazníkovi sestavit kuchyňskou linku podle svých potřeb a možností. BASIC nabízí zajímavé a cenově dostupné řešení od malých až po velké rohové sestavy. Kuchyně na míru Říčany u Prahy Uživatelský komfort zvyšuje množství praktických doplňků: závěsný program, rampy, věncové lišty, osvětlení a mnoho dalších. Základní řadu lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků. Použité materiály splňují zdravotní normy.

Kuchyně na míru korpusy kuchyňských linek

Kuchyně na míru Říčany u Prahy  Korpusy kuchyňských linek jsou vyráběny v hloubce 51 cm, takže zaručují použití zásuvek o maximální hloubce 50 cm, boční skříňky sestavy pak při ukončení do otevřeného prostoru jsou vyrobeny 56 cm hluboké, aby nebyla vidět instalační mezera za kuchyňskou linkou.

Korpusy ( kuchyňské skříňky ) jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky. Všechny hrany jsou olepeny odolnou ABS hranou o tl. 1,0 mm. Dvířka jsou osazena klipovými závěsy od firmy BLUM s doživotní zárukou. Pro tiché dovření kuchyňských dvířek jsou použity tlumiče. Vyklápění dvířek zajišťují systémy od firmy Blum – typ Aventos. Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení lamino (BASIC) nebo prolis MDF, LAK. Na přání je možno sklo zasadit do ALU rámu v několika možných provedeních. Horní skříňky mohou být osazeny tzv. světelným dnem, které zároveň osvětluje pracovní plochu. Horní skříňky jsou osazeny závěsným kováním s možností seřízení ve třech osách. Toto kování usnadňuje montáž a částečně eliminuje nerovnost zdí. Skříňky mohou být rovněž osazeny nejnovější technickou vymožeností v oblasti kování od firmy Blum, který se nazývá Servo – drive. Což je elektronický způsob otevírání horních skříněk i zásuvek.  Obklady zdí mezi horními a spodním skříňkami mohou být vyřešeny z naší strany.

Kuchyně na míru Říčany u Prahy  Provádíme dodávku a montáž
Obchody levně.png
Služby a řemesla Obchody levně.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one